Dekoloryzacja

Czas zabiegu: 3 godziny

Znudził Ci się ciemny kolor Twoich włosów? Chciałabyś wrócić do swojego naturalnego koloru, a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? – Salon Black & White spełni Twoje marzenia.

Dekoloryzacja to zabieg wymagający szczególnej wiedzy na temat technik fryzjerskich, trzeba mieć opanowane tworzywo, by wiedzieć jaki efekt nim uzyskamy. Tylko profesjonalista wie, jak nałożyć farbę, aby uzyskać naprawdę równy odcień na odbarwionych włosach. Nie łudź się raczej, iż samodzielnie, używając dekoloryzatora w domu, zamienisz się w jasną blondynkę. Równie wielkie niebezpieczeństwo czyha, gdy mamy ochotę przyciemnić włosy rozjaśniane.

Włosy w takim stanie nie przyjmą raczej żadnej farby. Zamianę blondynki w szatynkę należy bezwzględnie przeprowadzić w salonie fryzjerskim i to w dwóch etapach. Etap pierwszy polega na nakładaniu na włosy bazy o ton ciemniejszej od kolory wyjściowego. Etap drugi, to formowanie koloru ostatecznego, gdzie pigment farby nałożonej kolejno osadza się na poprzednim kolorze.

Jeśli musisz dokonać zmiany koloru, nigdy nie decyduj się na samodzielną dekoloryzację włosów.

Przyjdź do naszego Salonu i wykonaj dekoloryzację włosów. W trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosujemy do tego zabiegu tylko najlepsze produkty marki Wella.