Walka z łysieniem

lysienie hairmax opaska laserowa
gratis
Czas konsultacji: 0.5 godziny
  Jeśli masz wątpliwości co do rozpoczęcia działania przeciw wypadaniu włosów odpowiedz na poniższe pytania:
 • Czy zauważyłeś, że twoje włosy są coraz cieńsze?
 • Czy zauważyłeś podczas czesania zwiększoną ilość włosów na szczotce lub grzebieniu?
 • Czy zauważyłeś więcej wypadających włosów w umywalce/pod prysznicem podczas ich mycia?
 • Czy masz wrażenie, że Twoje włosy nie są już tak gęste jak kiedyś?
 • Czy twoje włosy coraz trudniej się układają?
 • Czy utrata włosów negatywnie wpływa na twoją pewność siebie?
 • Czy próbowałeś innych produktów hamujących wypadanie włosów bez zadowalających rezultatów?
 • Czy unikasz leczenia wypadania włosów, ponieważ obawiasz się skutków ubocznych?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieli Państwo twierdząco zapraszamy na darmową dermokonsultacje podczas której zbadamy Państwa skórę głowy przy użyciu mikrokamery.
  Trichoskopia - Badanie włosów i skóry głowy - wykonywana jest za pomocą mikrokamery. Mikrokamera to mikroskop cyfrowy, który umożliwia nam spojrzeć na skórę i włosy w ponad dwustukrotnym powiększeniu. Dzięki temu możemy zobaczyć:
 • czy skóra głowy jest zanieczyszczona, czy występuje warstwa krystalizacji
 • czy gruczoły łojowe i potowe pracują prawidłowo
 • w jakim stanie są naczynia krwionośne na skórze głowy
 • w jakim stanie jest skóra (cienka, gruba, podrażniona, sucha, łuszcząca się, itp)
 • w jakim stanie są włosy, cebulki
 • w jakim stopniu włosy uległy przerzedzeniu
 • czy występuje miniaturyzacja mieszków włosowych
 • jaka jest kondycja mieszków włosowych
trichoskopia

Na podstawie badania trichoskopijnego oraz wywiadu przeprowadzonego podczas Państwa wizyty nasi specjaliści zaproponują Państwu odpowiednie zabiegi oraz dobiorą kosmetyki aby zatrzymać proces łysienia oraz pobudzić wzrost włosów. Tak samo jak poprawa Państwa samooceny i jakości życia, możliwe jest również zatrzymanie a nawet odwrócenie procesu łysienia. Wystarczy zaufać medycynie i efektom długich, kosztowych badań.

Czy HairMax jest odpowiedni dla Ciebie?

Zastosowanie HairMax® ma największą skuteczność u kobiet i mężczyzn we wczesnym stadium umiarkowanym wypadania włosów i przerzedzenia. Jeśli utrata włosów wygląda jak na zdjęciach poniżej, HairMax jest zalecany dla Ciebie.

Kobieta
etapy lysienia kobieta
Mężczyzna
etapy lysienia mezczyzna
Technologia grzebienia laserowego

HairMax LaserComb® zrewolucjonizował życie setek tysięcy osób udowadniając, że zatrzymanie wypadania włosów nie jest marzeniem, ale rzeczywistością. Wystarczy 12 tygodni, by na własnej głowie przekonać się o jego skuteczności.

grzebien laserowy lllt opaska laserowa hairmax

Wszystkie produkty serii HairMax Laser Comb® posiadają amerykański certyfikat FDA (Food and Drug Administration).

Dzięki współpracy z firmą HairMax nasz Salon Fryzjerski Black&White oferuje zabiegi urządzeniem LaserBand które jest najbardziej zaawansowanym i skutecznym urządzeniem w leczeniu utraty włosów przy praktycznie niewielkim użyciu pracy rąk. Użytkownicy, którzy zastosowali leczenie urządzeniem LaserBand zauważyli takie korzyści jak: zatrzymanie się procesu wypadania włosów, pogrubienie średnicy włosów, zwiększoną wytrzymałość włosów, odwrócenie procesu przerzedzania włosów i co najważniejsze wzrost nowych włosów. Jeden zabieg urządzeniem LaserBand stanowi równowartość 246 (82 × 3) laserów zastosowany na trzech obszarach skóry głowy (przód, tył i środek). Lasery HairMax są jednymi urządzeniami na rynku, które posiadają najwięcej badań klinicznych, wykazały one pozytywny wpływ urządzenia Hairmax na wzrost włosów.

wszystkie produty hairmax kuracja do wlosow, suplememnty diety, mikrowlokna do wlosow
Oto dlaczego warto zaufać hairmax w leczeniu utraty włosów:
 • HairMax przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Wyniki okazały się przewidywalne i spójne. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax
 • Wyniki badań klinicznych HairMax i innych badań zostały opublikowane w sześciu recenzowanych artykułach czasopism medycznych. Prawie wszystkie inne urządzenia laserowe tego typu na rynku do leczenia utraty włosów nie posiadają opublikowanych zweryfikowanych artykułów medycznych
 • HairMax przyznano siedem (certyfikatów) FDA 510 (k) potwierdzających możliwość użytkowania przez kobiety i mężczyzn, więcej niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku
 • Blisko 1 mln mężczyzn i kobiet na całym świecie nabyło urządzenia laserowe HairMax
 • HairMax oferuje światowej klasy obsługę klienta
 • HairMax oferuje do pięciu miesięcy gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku braku satysfakcji klienta co daje czas na ocenę wyników przez użytkownika
 • HairMax zrewolucjonizował leczenie łysienia i nadal wprowadza innowacje i rozwija jakość produktów. Jesteśmy pierwszą firmą na świecie, która oferuje urządzenie z wykorzystaniem technologii LLLT do użytku domowego. Pierwsze urządzenia laserowe HairMax pojawiły się w 2001 r.
Przed i po. Efekt używania grzebienia laserowego Hairmax
przed i po kuracja laser LLLT hairmax mezczyzna 9
przed i po kuracja grzebien laserowy hairmax mezczyzna 7
przed i po kuracja grzebien laserowy LLLT mezczyzna 2
przed i po kuracja grzebien laserowy LLLT hairmax mezczyzna 1
przed i po kuracja grzebien laserowy mezczyzna 5
przed i po efekt po odbytej kuracja grzebien laserowy LLLT hairmax mezczyzna 10
przed i po kuracja grzebien laserowy hairmax mezczyzna leoni
przed i po kuracja grzebien laserowy LLLT mezczyzna jean
przed i po kuracja grzebien laserowy LLLT hairmax mezczyzna jean
przed i po efekt grzebien laserowy LLLT
przed i po lysienie mezczyzna grzebien laserowy
przed i po grzebien laserowy mezczyzna lysienie
przed i po lysienie kobieta efekt grzebien laserowy
przed i po kobieta lysienie technologia lllt
przed i po kobieta grzebien laserowy
przed i po kobieta hairmax
przed i po kobieta rudy lysienie
przed i po kobieta blond lysienie

Technologia LLLT

W wielu obszarach medycyny technologia LLLT – Low Level Laser Therapy w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność. Naświetlania pomagają w leczeniu wielu schorzeń (nie tylko dermatologicznych, ale także np. neurologicznych), przyspieszają gojenie się ran. Wiele badan klinicznych wykazały, ze światło lasera działa pozytywnie także w leczeniu wypadania włosów. Urządzenia w których wykorzystano technologię LLLT już blisko dekadę temu znalazły swoje miejsce w wiodących klinkach specjalizujących się w rozwiązywaniu problemów łysienia.

Historia

Odkrycia technologii LLLT dokonał w 1967 roku badacz z Uniwersytetu medycznego Semmelweis w Budapeszcie, Endre Mester. Po raz pierwszy wynalazł laser pracy, zaczął swoje eksperymenty z efektami laserów na raka skóry. Jest uznawany za odkrywcę pozytywnych efektów biologicznych laserów o niskiej mocy.Wykonywał on szereg eksperymentów, w ramach których golona była miejscowo sierść laboratoryjnych myszek. Mester zauważył, że szybciej odrastają włosy w tej grupie zwierząt, która poddawana była naświetlaniom światłem lasera. (Eksperymenty te zaowocowały pierwszą naukową publikacją na temat LLLT i włosów: Mester E, Szende B, Tota JG – „Effect of laser on hair growth of mice”.)

LLLT – Badania kliniczne

Grzebień laserowy HairMax z wykorzystaniem technologii LLLT to urządzenie amerykańskie, posiadające wiele pozytywnych badan klinicznych, aprobatą FDA oraz niezbędne certyfikaty europejskie.
Badania kliniczne grzebienia laserowego HairMax
Wiele artykułów potwierdzających skuteczność terapii LLLT zawiera także portal publikacji medycznych PubMed.
PubMed angielskojęzyczna internetowa baza danych obejmująca artykuły z dziedziny medycyny i nauk biologicznych. Została założona w 1996 roku przez National Center for Biotechnology Information (NCBI), będący częścią National Library of Medicine, wchodzącego w skład National Institutes of Health.

LLLT a grzebień laserowy HairMax LaserComb
uzywanie grzebienia laserowego

LLLT niskopoziomowe zimne światło lasera o małej mocy i średniej długości fali świetlnej. Wiązki lasera wytwarzają spójne, skondensowane światło, widzialne w czerwonej części elektromagnetycznego spektrum promieniowania. Światło swobodnie przedostaje się przez kolejne warstwy skóry, docierając do źródła problemu i rozpoczynając proces samoleczenia. Światło lasera jest bezpieczne, nie powoduje skutków ubocznych.

Światło lasera działa odżywczo na mieszki włosowe, regulując liczne procesy międzykomórkowe. Dzięki temu następuje proces odbudowy mieszków włosowych, co w efekcie prowadzi do aktywacji ich wzrostu. Przez zastosowanie lasera o małej mocy, światło działa na komórki biostymulująco – wywołując pozytywną reakcję cząstek w naświetlanych tkankach.

Liczne badania prowadzone nad działaniem nisko energetycznego lasera zastosowanego w HairMax wykazały, że rodzi on procesy biochemiczne, które powodują wzrost produkcji komórkowego ATP.

ATP jest biochemicznym akumulatorem, który dostarcza włosom energii. Wzrost produkcji ATP powoduje, że pojedyncze komórki zaczynają zwiększać swoją aktywność. Uaktywniony zostaje również proces metabolizmu.

Niskopoziomowe światło lasera prowadzi do pobudzenia rozwoju mieszków włosowych, przez zwiększenie przepływu krwi i krążenia w skórze głowy. Dzięki zwiększonemu przepływowi, krew szybciej przekazuje ważne składniki odżywcze do cebulki włosa. Dzięki temu mieszki włosowe otrzymują budulec i energię do przekształcenia słabej cebulki w zdrową i mocną, zdolną do szybkiego wzrostu. Efektem tego są zdrowe, piękne i gęste włosy.

Jak działa grzebień laserowy?

Działanie grzebienia laserowego HairMax LaserComb® zatrzymujące łysienie oraz pobudzające wzrost włosów opiera się na technologii laserowej fototerapii. Grzebień laserowy HairMax LaserComb® podczas użytkowania wytwarza słabe światło laserowe – w technologii LLLT (low level laser therapy) – które skutecznie stymuluje skórę głowy, wpływając na ożywienie naturalnego wzrostu włosa w każdej fazie jego rozwoju.

  Światło laserowe:
 • Energetyzuje skórę
 • Pobudza cebulki
 • Wspomaga porost włosów
Używając grzebienia laserowego nie tylko zatrzymujemy wypadanie włosów, ale stymulujemy ich wzrost. Włosy stają się zdrowe, błyszczące, znacznie silniejsze i naturalnie odżywione.

Działanie HairMax Laser Comb® wykorzystuje fakt trójfazowego wzrostu włosów, stymulując go na każdym etapie.

Podczas I fazy – anegenu
- HairMax Laser Comb® wpływa na żywy korzeń, dodając włosowi energii i odżywienia do dalszego wzrostu. Odwraca proces miniaturyzacji poprzez pobudzenie pęcherzyka i produkcję żywych komórek w cebulkach włosa. Powoduje wzrost przepływu krwi w naczyniach włosowatych, dostarczając większą liczbę składników odżywczych do żywych komórek w cebulkach włosów.
Podczas II fazy przejściowej – catagenu
– HairMax Laser Comb® pobudza korzeń, aby na jego miejscu wyrósł nowy i zdrowy włos.
Podczas III fazy – telogenu
– czyli spoczynku, korzeń się osłabia, włosy przestają rosnąć i w konsekwencji następuje ich utrata. HairMax Laser Comb® pomaga w stymulowaniu ponownego wzrostu włosa.

Wszystkie produkty serii HairMax Laser Comb® posiadają amerykański certyfikat FDA (Food and Drug Administration).

Aby dowiedzieć się więcej o grzebieniach laserowych, kosmetykach oraz suplementach diety zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Hairmax
wszystkie produkty hairmax
Dla naszych klientów specjalny 5% rabat na wszystkie produkty Hairmax. Informacja w salonie. Serdecznie zapraszamy i polecamy!