Dermabrazja

NIOXIN korzysta z zaawansowanych technologii w celu zapewnienia grubszych, mocniejszych i gęściej wyglądających włosów. Nasze zaangażowanie w innowacje, poparte badaniami, daje nam możliwość pomocy ponad 50% ludzi na świecie borykającym się z problemem cienkich i przerzedzonych włosów.

NIOXIN miał swój początek w roku 1987, kiedy jego założycielka, Eva Graham doświadczyła przerzedzenia włosów po urodzeniu pierwszego dziecka i rozpoczęła badania nad możliwościami leczenia skóry głowy za pomocą metod pielęgnacyjnych.

Do tego momentu osoby z cienkimi i przerzedzonymi włosami miały niewiele możliwości uzyskania pomocy. Zaawansowana technologia NIOXIN zapewnia realne rozwiązania dla maksymalnej poprawy wyglądu Twoich włosów i przekształcenia przemysłu pielęgnacji włosów, aby nieść nadzieję i pewność siebie kobietom i mężczyznom na całym świecie.

Maksymalna poprawa wyglądu Twoich włosów rozpoczyna się od konsultacji w naszym salonie fryzjerskim. Jeden z naszych w pełni wykwalifikowanych stylistów przedstawi Ci korzyści ze stosowania NIOXIN, omówi Twoje potrzeby i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.
Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś NIOXIN zalecamy Complete Renewal Service (Zabieg Kompletnej Odnowy). Przeprowadzony przez akredytowanego stylistę zabieg składa się z:

  • Konsultacja - Tu wszystko się zaczyna: rozmowa na temat przyczyn przerzedzenia włosów i ocena Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Zabieg dermabrazji SCALP RENEW - Ten zabieg jest świetnym wstępem do NIOXIN. Pomaga zregenerować i ożywić skórę główy poprzez złuszczanie naskórka. Dostępny wyłącznie w salonach.
  • Kuracja DENSITY PROTECTION - Regularne stosowanie tej domowej kuracji jest zalecane po zabiegu dermabrazji SCALP RENEW.

Zestaw 3 kroków NIOXIN Twój stylista zaproponuje dla potrzeb Twoich włosów i skóry głowy zestaw 3 kroków NIOXIN, który otrzymasz do domu.
Konsultacja stanowi okazję do uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące problemu przerzedzonych i cienkich włosów i znalezienia odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Przeczytaj nasze wskazówki w celu maksymalnego wykorzystania tego czasu.

Więcej informacji pod adresem http://nioxin.pl