• Salon fryzjerski Black&White Bytom | Śląsk

  Witamy w Akademii Zdrowych Włosów
  Black & White

  Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, uzyskanie zadowolenia klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć indywidualne potrzeby każdego klienta.

 • Salon fryzjerski Black&White Bytom | Śląsk

  Nowoczesna Stylizacja

  Oferując różnorodność fryzur, zabiegów skóry głowy oraz innych usług kosmetycznych do pielęgnacji włosów, jesteśmy pewni, że Salon Black&White stanie się Twoim salonem fryzjerskim.

 • Salon fryzjerski Black&White Bytom | Śląsk

  Serdecznie Zapraszamy

  Zapoznaj się z naszą ofertą i stroną internetową, a jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, prosimy o kontakt z nami.

Od wielu lat stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz jakość moich usług, dzięki temu mam stałych zadowolonych klientów. Dołącz do nich i ciesz się pięknem swoich włosów!

Aleksandra Bodora

Historia salonu

Przez ponad 30 lat zdobywałam kompetencje w technikach strzyżenia oraz koloryzacji. Nauczyłam się, że nieodłączną częścią pracy fryzjera jest praca z ludźmi i spełnianie ich fantazji o pięknych włosach. Dzięki tym doświadczeniom, poznając różnorodne oczekiwania klientów, powstała wizja miejsca w którym każdy klient znalazłby usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, dostarczoną w profesjonalny sposób oraz będzie to dla niego chwila prawdziwego relaksu.

Początek

W 2011 roku udało mi się zrealizować moje marzenie o takim właśnie miejscu. Salon Black & White urządziłam według własnego projektu bazując na nowoczesnym ale też komfortowym stylu.

Informacje

Akademia Zdrowych Włosów "Black & White" w Bytomiu, to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość, a także chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.

Poznaj naszych 5 wartości
Dzięki naszej pasji, którą jest fryzjerstwo, oferujemy fachową i miłą obsługę.
Pragniemy abyś wiedział, że jesteś dla nas nie tylko klientem, ale także wyzwaniem.
Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.
W swoją pracę wkładamy ogromne zaangażowanie, ponieważ fryzjerstwo jest naszą pasją i powołaniem.
Zdobywane latami doświadczenie w firmach Matrix, Loreal, oraz Wella SP, które z nami współpracują, pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość ich produktów.
Kiedy próbujesz kontrolować wszystko, przestajesz odczuwać przyjemność. Czasami po prostu trzeba odpocząć, odetchnąć, odpuścić i po prostu żyć w tej chwili.
Salon fryzjerski Black&White Bytom | Śląsk
Salon fryzjerski Black&White Bytom | Śląsk