Usługi fryzjerskie

Wiele lat samodyscypliny i doskonalenia umiejętności fryzjerskich zaowocowało tym, iż powstał salon fryzjerski Black&White w Bytomiu. Wyznajemy zasadę, iż podstawą dobrego salonu fryzjerskiego jest profesjonalny fryzjer. Jest to efekt regularnych szkoleń, a także nauki z najlepszymi w zawodzie fryzjera.

Od początku kierujemy się przekonaniem, że jedynie stały rozwój pozwoli nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na bieżąco monitorujemy obecne trendy, rozwiązania technologiczne i techniczne.

Wybór kosmetyków, których używamy, był bardzo istotny, a uznane już marki Wella oraz KÉRASTASE doskonale trafiły w potrzeby naszego salonu fryzjerskiego. Wysokiej jakości usługi wymagają wyjątkowych kosmetyków. Szeroka gama produktów w różnych seriach to podstawowy atut marki Wella. Dzięki temu możemy dopasować produkt indywidualnie dla potrzeb każdego klienta. Ich wysoka jakość wynika z optymalnego zestawienia naturalnych składników, my zaś wybieramy tylko to, co skuteczne i przyjazne dla zdrowia.

Salon fryzjerski Black&White Aleksandry Ficek został stworzony z myślą o niepowtarzalnej jakości. Doskonała fryzura jest dla nas równie ważna, co zdrowie włosów, czy późniejsze ich układanie.

Kombinacja wyczucia dobrego smaku oraz profesjonalizmu, dzięki którym możemy zaoferować znacznie więcej. Już od pierwszej wizyty zadbamy, by wspólnie spędzony czas był odprężający, uspokajający i rewitalizujący.