Usługi Barberskie

barber golenie brzytwa broda wasy
od 30 zł
Czas zabiegu: 0.5 godziny

Barber w Salonie Black&White

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym każdy facet będzie mógł wygodnie rozsiąść się w fotelu i oddać w ręce naszego golibrody, który zadba o jego włosy i zarost.
Nasz Barber Shop to lokal żywcem wyjęty ze starych, amerykańskich filmów, gdzie klimat retro przeplata się z nowoczesnością, a umiejętności naszych Barberów są odzwierciedleniem męskich fascynacji.
Golenie brzytwą, strzyżenie męskie, stylizacja zarostu, kompresy ciepłe i zimne, to tylko niektóre zabiegi, jakim może się poddać każdy dżentelmen odwiedzający nasz przybytek.

Jak przebiega tradycyjny zabieg golenia brzytwą?

    Tradycyjny zabieg golenia brzytwą ma znamiona rytuału, kiedy Klient wygodnie rozsiądzie się na fotelu, zaczyna się przedstawienie.
  • Na początku nasz golibroda przygotowuję skórę do zabiegu przez nałożenie kosmetyków zmiękczających zarost i ciepłego kompresu, który otwiera jej pory i pozwala się zrelaksować.
  • Po zdjęciu kompresu Barber za pomocą pędzla z naturalnego włosia nakłada na zarost warstwę piany i pewną ręką rozpoczyna etap golenia brzytwą z jednorazowym ostrzem.
  • Zwieńczeniem dzieła jest nałożenie na skórę kosmetyków łagodząco- nawilżających oraz zimnego kompresu zamykającego jej pory.
barber bytom
Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla wszystkich wikingów i drwali, którzy z chłopców postanowili zmienić się w mężczyzn.
Każdy brodacz odwiedzający nasz Barber Shop może liczyć na to, że profesjonalnie i precyzyjnie ogarniemy jego przybytek tak, aby wydobyć z jego twarzy kwintesencję męstwa.
O klasie i stylu często decydują drobiazgi, dlatego dobrze skrojone włosy i broda mówią o swoim właścicielu tyle samo, co dobry garnitur i porządne buty.
Zadbany zarost i włosy są w dzisiejszych czasach symbolem szyku i elegancji.

Zapraszamy do naszego salonu barberskiego w Bytomiu!