Usługi kosmetyczne

Salon kosmetyczny Black&White – Bytom. Sekrety urody nie pozostawiają żadnych tajemnic przed naszymi pracownikami. Niezależnie od rodzaju zabiegu, na który się państwo zdecydujecie, wykonamy go z pełnym zaangażowaniem, ponieważ dbanie o wygląd Klientów jest naszą pasją, a Państwa zadowolenie – największym źródłem satysfakcji.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nie ma dwóch takich samych osób, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się, by nasze konsultacje kosmetologiczne i zabiegi kosmetyczne były starannie dobrane do Państwa osobistych preferencji.

Nasz salon kosmetyczny oferuje pełen wachlarz rozmaitych zabiegów na twarz i ciało, dzięki którym będziecie mogli Państwo przejść wymarzoną metamorfozę, odprężyć się i pokochać samych siebie.

Podczas konsultacji kosmetologicznej możecie Państwo liczyć również na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najwłaściwszych zabiegów kosmetycznych dla Waszego rodzaju cery.

Z naszych statystyk wynika, że aż 6 na 10 kobiet nie wie, jaki zabieg byłby dla nich najlepszy.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientkom przygotowaliśmy bezpłatne konsultacje*, które pozwolą na dobór odpowiedniego zabiegu. Ty jedynie powiesz, czy chcesz być piękniejsza, młodsza lub piękniejsza i młodsza.

Dzięki temu nasza kosmetyczka dopasuje odpowiedni zabieg lub serię zabiegów kierując się również Twoją cerą, porą roku i możliwościami finansowymi.

Czy wiesz również o tym, że ze względu na porę roku oraz indywidualne predyspozycje nie możesz w danej chwili wykonać w salonie kosmetycznym ponad połowy zabiegów, a co czwartego nigdy nie będziesz mogła wykonać! Stąd wybór zabiegu jest tak kluczowy.

* konsultacje są bezpłatne jedynie w przypadku skorzystania z zabiegu lub gdy nasza kosmetyczka stwierdzi, że w danej chwili nie można nic wykonać