O nas

Historia salonu

Przez ponad 20 lat zdobywałam kompetencje w technikach strzyżenia oraz koloryzacji. Nauczyłam się, że nieodłączną częścią pracy fryzjera jest praca z ludźmi i spełnianie ich fantazji o pięknych włosach. Dzięki tym doświadczeniom, poznając różnorodne oczekiwania klientów, powstała wizja miejsca w którym każdy klient znalazłby usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, dostarczoną w profesjonalny sposób oraz będzie to dla niego chwila prawdziwego relaksu.

Początek

W 2011 roku udało mi się zrealizować moje marzenie o takim właśnie miejscu. Salon Black & White urządziłam według własnego projektu bazując na nowoczesnym ale też komfortowym stylu.

Kérastase

Już dwa lata po otwarciu, nasze komfortowe wnętrze oraz wysoka jakość świadczonych usług, zostały zauważone przez prestiżową markę Kérastase i jako jedyny salon fryzjerski w Bytomiu otrzymaliśmy certyfikat tej firmy. Nasi fryzjerzy pracują wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach i dbają o to, aby włosy, od skóry głowy aż po same końce, były odpowiednio wypielęgnowane i zadbane.

Informacje

Akademia Zdrowych Włosów "Black & White" w Bytomiu, to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość, a także chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.

Poznaj naszych 5 wartości
Dzięki naszej pasji, którą jest fryzjerstwo, oferujemy fachową i miłą obsługę.
Pragniemy abyś wiedział, że jesteś dla nas nie tylko klientem, ale także wyzwaniem.
Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.
W swoją pracę wkładamy ogromne zaangażowanie, ponieważ fryzjerstwo jest naszą pasją i powołaniem.
Zdobywane latami doświadczenie w firmach Matrix, Loreal, Wella oraz Kerastase, które z nami współpracują, pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość ich produktów.
Kiedy próbujesz kontrolować wszystko, przestajesz odczuwać przyjemność. Czasami po prostu trzeba odpocząć, odetchnąć, odpuścić i po prostu żyć w tej chwili.
Nasz zespół
  • aleksandra bodora
    Aleksandra Bodora
    Właściciel, Fryzjer, Stylista

    Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom.