O nas

Historia salonu

Przez ponad 20 lat zdobywałam kompetencje w technikach strzyżenia oraz koloryzacji. Nauczyłam się, że nieodłączną częścią pracy fryzjera jest praca z ludźmi i spełnianie ich fantazji o pięknych włosach. Dzięki tym doświadczeniom, poznając różnorodne oczekiwania klientów, powstała wizja miejsca w którym każdy klient znalazłby usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, dostarczoną w profesjonalny sposób oraz będzie to dla niego chwila prawdziwego relaksu.

Początek

W 2011 roku udało mi się zrealizować moje marzenie o takim właśnie miejscu. Salon Black & White urządziłam według własnego projektu bazując na nowoczesnym ale też komfortowym stylu.

Kérastase

Już dwa lata po otwarciu, nasze komfortowe wnętrze oraz wysoka jakość świadczonych usług, zostały zauważone przez prestiżową markę Kérastase i jako jedyny salon fryzjerski w Bytomiu otrzymaliśmy certyfikat tej firmy. Nasi fryzjerzy pracują wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach i dbają o to, aby włosy, od skóry głowy aż po same końce, były odpowiednio wypielęgnowane i zadbane.

Informacje

Witamy w naszym ekskluzywnym salonie fryzjerskim Black&White w Bytomiu! Oferujemy najwyższą jakość usług fryzjerskich, które sprawią, że poczujesz się piękna i pewna siebie. Nasz zespół doświadczonych fryzjerów i stylistów jest gotowy, by spełnić Twoje najwyższe oczekiwania i zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pięcioma wartościami, które są fundamentem naszego salonu fryzjerskiego:
Dla nas profesjonalizm to kluczowa wartość. Nasz zespół fryzjerów to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności. Śledzimy najnowsze trendy i techniki fryzjerskie, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zaufaj nam swoje włosy i pozwól, aby profesjonaliści zadziwili Cię swoim kunsztem
Wiemy, że każdy klient jest wyjątkowy i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia. Nasz zespół słucha uważnie Twoich oczekiwań i preferencji, aby stworzyć fryzurę, która podkreśli Twój styl i osobowość. Chcemy, abyś poczuł się komfortowo i pewnie w swojej skórze, dlatego każde spotkanie u nas jest spersonalizowane.
W naszym salonie fryzjerskim czerpiemy inspirację z najnowszych trendów, ale również kochamy tworzyć oryginalne, unikalne fryzury. Nasz zespół fryzjerski to kreatywne dusze, które z pasją eksperymentują, tworząc nowe style i przekraczając granice. Daj nam szansę zaskoczyć Cię nowymi pomysłami i świeżym podejściem do Twojej fryzury.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego dbamy o doskonałą obsługę klienta na każdym etapie Twojej wizyty w naszym salonie. Nasz przyjazny personel jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania, doradzić i zapewnić Ci komfortowe doświadczenie. Chcemy, abyś poczuł się wyjątkowo i opuścił nasz salon z uśmiechem na twarzy.
Jesteśmy świadomi wpływu, jaki branża fryzjerska może mieć na środowisko. Dlatego działamy z troską o ekologię. Staramy się minimalizować generację odpadów, stosować ekologiczne produkty do pielęgnacji włosów i podejmować działania mające na celu ochronę środowiska. Razem z nami możesz cieszyć się piękną fryzurą, nie narażając przy tym naszej planety.
Te pięć wartości stanowi fundament naszego salonu fryzjerskiego. Pragniemy zapewnić Ci nie tylko doskonałą fryzurę, ale także wyjątkowe
Kiedy próbujesz kontrolować wszystko, przestajesz odczuwać przyjemność. Czasami po prostu trzeba odpocząć, odetchnąć, odpuścić i po prostu żyć w tej chwili.
Nasz zespół
 • aleksandra bodora
  Aleksandra Bodora
  Właściciel, Fryzjer, Stylista

  Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom.

 • Karolina
  Fryzjer, Stylista

  Myślę, że ludzie są niesamowici, kiedy mają poczucie stylu, gdy wyrażają swoje opinie, jeśli są kreatywni, jeśli mają charakter.