Przedłużanie włosów

Czas zabiegu: 2 godziny

Włosy to rzecz ekscytująca. Zawsze odgrywały ogromną rolę w efektownym wyglądzie. Niemal każda kobieta chciałaby je mieć piękne i gęste. Dzięki możliwości przedłużenia i zagęszczenia włosów kobiety o cienkich, delikatnych włosach, czy kobiety pragnące mieć długie włosy nie czekając na to 2 -3 lata.

Problem krótkich i rzadkich włosów skończył się już 14 lat temu, od kiedy to można przedłużyć i zagęścić włosy. Metoda przedłużania i zagęszczania włosów jest jedyną metodą, która potrafi tak nieprawdopodobnie zmienić kobietę, odmłodzić i tak naprawdę poprawić jej samopoczucie.

Żaden ciuch, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Włosy mogą być przedłużone do każdej żądanej długości, po pas włącznie.

Dobierany jest identyczny kolor, gatunek włosa, fason, stosowny oczywiście do urody. Nikt nie jest w stanie zorientować się, że mamy włosy przedłużone.

Do włosów klientki w sposób niewidoczny dołączone są za pomocą unikalnego materiału włosy naturalne. Fryzura zyskuje nowy, wspaniały wygląd. Wszyscy zauważają niezwykłą zmianę, ale tylko klient i fryzjer zna powód. Jest więcej miękkich, puszystych włosów. Fryzura nabiera objętości i gęstości, staje się prawdziwym atutem. Efekt jest całkowicie naturalny. Metoda nieszkodliwa dla włosów. Włosy po przedłużeniu są mocne, pielęgnacja nie sprawia trudności. Można stosować wszystkie dotychczasowe preparaty kosmetyczne. Włosy można farbować, kręcić, prasować, modelować. Pielęgnacja jest dokładnie taka sama jak włosów własnych.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 2 godz. Efekt pięknych włosów utrzymuje się ok. 3-5 miesięcy i zależy od tempa wzrostu własnego włosa. Zdjęcie włosów jest bezpieczne, nie powoduje uszkodzenia ani skrócenia własnych włosów. Po ściągnięciu można od razu powtórzyć zabieg.

Oferowane przez nas salon fryzjerski Black&White w Bytomiuprzedłużanie włosów pozwala stworzyć wymarzoną fryzurę w zaledwie kilka chwil. Złącze używane w metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry.

Istotną sprawą jest to, że pasemka po 2-3 miesiącach mogą być ściągnięte i ponownie założone.

Dzięki tej metodzie zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapomnij o złączach, tulejkach i splataniu. Polecana przez nas metoda, przy której nie ma szkodliwego naciągania własnych włosów, połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku, i co najważniejsze - niewidoczne! Wykorzystujemy bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski. Dla bardziej odważnych proponujemy mieszankę włosa naturalnego z włóknem odpornym na wysoką temperaturę oraz włosy syntetyczne w różnych modnych kolorach.

  Oferta
 • 22 kolory naturalnych włosów

  dostępnych w 4 podstawowych długościach – 6, 25, 40 i 55 cm. Na zamówienie dostępne są również naturalne włosy o długościach od 20 do 60 cm.

 • 6 cm pasemka

  6 cm pasemka naturalnych włosów w 10 kolorach.

 • Wersja Fun

  pasemka wykonane w 50% z włosów naturalnych i 50% z włókna odpornego na wysoką temperaturę w 6 "zwariowanych" kolorach (turkusowy, błękit oceanu, różowy, czerwony, fioletowy, ciemnofioletowy).

 • Wersja rozszerzona

  pasemka wykonane w 100% z włosów syntetycznych, dostępne w 20 fantazyjnych kolorach.

 • Zagęszczacze

  dla osób cierpiących z powodu cienkich włosów z przodu, na czubku głowy lub w obszarze wicherka. Dostępne w 15 naturalnych kolorach w 3 wielkościach.

 • Kosmetyki pielęgnacyjne

  dla prawidłowej pielęgnacji doczepianych włosów oferujemy całą gamę profesjonalnych kosmetyków.