Keratynowa terapia włosów

Czas zabiegu: 2 godziny

Terapia keratynowa to innowacyjny proces, pod wpływem którego włosy ulegają całkowitemu przekształceniu. Wszystko dzięki keratynie, która jest głównym składnikiem białkowym skóry, włosów i paznokci.

Ta naturalna substancja umożliwia włosom powrót do oryginalnego, zdrowego stanu – dzięki niej stają się lśniące i odżywione. Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii - włosy wyglądają zdrowo i młodzieńczo.

Klienci są co najmniej zdumieni efektem. Powierzchnia powłoczki włosa jest to zewnętrzna warstwa korzenia włosa, która zbudowana jest z nachodzących na siebie przezroczystych komórek keratynowych. Działa ona jak łuski ochronne i wpływa na gładkość oraz połysk.

Powłoczka może ulec zniszczeniu pod wpływem reakcji chemicznych, nadmiernego wystawienia na światło słoneczne (UV), zbyt gorącej suszarki, zbyt agresywnego czesania i szczotkowania, chlorowanej wody w basenie, itp. Zapomnij o przedtem. Witaj w tym, co potem. Rewolucyjna, oparta o keratynę terapia wygładzająca i prostująca, od której zakręci się w głowie.

Keratynowa terapia do włosów jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Kuracja wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Na terapii keratynowej może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.