Solarium

1,20 zł
za 1 minutę

"Bezpieczne opalanie pod okiem kosmetyczki"
takim sloganem reklamujemy nasze solarium. Nasza profesionalna kadra kosmetyczna udzieli Państwu wszelkich informacji oraz wskazówek dotyczacych bezpiecznego opalania.

Nasze łóżko Ergoline Excellence 800 posiada klimatyzacje oraz lampy PRESTIGE BROWN GOLD new series 2014

Wybraliśmy dla Państwa lampy wyróżniające sie wyjątkowymi parametrami niemieckiej marki PRESTIGE

które działają zgodnie z zasadami ISO Inteligentnego Systemu Opalania (nowoczesna technologia składu japońskiego fosforu) charakteryzująca się przede wszystkim widocznym efektem w postaci opalenizny - wyzwalanego pigmentu już po pierwszym seansie.

  Lampy działające zgodnie z Inteligentnym Systemem Opalania gwarantują:
 • bezpieczeństwo dla każdego typu skóry,
 • głęboką, brązową, wyjątkowo trwałą i zdrowa opaleniznę,
 • optymalne wyzwalania pigmentu,
 • efektywne tworzenie bioaktywnej witaminy D3 w skórze.

  Kolejnymi równie ważnymi aspektami lamp Prestige są nowinki technologiczne typu:
 • Kątowa elektroda (HX) Ułatwia prawidłowe odpalenie lamp w każdych warunkach. Konstrukcja elektrody eliminująca efekt "czarnych końcówek" co w efekcie sprawia,że lampa bez względu na przebieg wygląda estetycznie ale również nie zanieczyszcza się od wewnątrz pyłkiem powstającym w wyniku iskrzenia.
 • Nowoczesny system chłodzenia - (Cooling system) nie dopuszcza do przegrzewania się lampy a w efekcie nie doprowadza do nadmiernego i przedwczwsnego jej zużycia.
 • Technologia "BlueGlass" - większa przepustowość promieni UV za sprawą czystostego amerykańskiego szkła z jakiego zbudowna jest lampa.

Lampy marki Prestige- dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz wysokiej klasy komponentów zapewniają trwałą, bezpieczną i efektywną opaleniznę - tak bardzo oczekiwaną i poszukiwana przez klientów.

Lampa Prestige Gold podwójnie brązująca pozwala na uzyskanie głębokiej i brązowej opalenizny w relatywnie krótkim czasie.